Pescuit Stationar

Acum este 17 Mai 2024, 09:57

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: VOTATI PENTRU PARLAMENT
MesajScris: 06 Feb 2017, 11:44 
Neconectat
Administratorul site-ului
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:47
Mesaje: 755
Localitate: Moinești...undeva lîngă Bacău...
Domnu' meu, nici cei dinainte, nici astia de acu' nu au facut si nu vor face ABSOLUT NIMIC pentru tara asta !!! Scurt si CLAR !!! Totul inclina in functie interesele fiecaruia, nu de cel general !
AMIN !!!....ca altfel iar exista pericolul sa ma dezlantui si sa expun cam ce le-as face eu la TOTI "oamenii politici" din tara asta.....si vechi si noi (plus celor citeva mii de slugoi, activisti, pupatori in c_r...sau cum vreti sa-i numiti), ca-s toti o apa si-un pamint !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Un popor care permite inchiderea spitalelor iar cele inca functionale sunt majoritatea enclave pline de surse de infectie, care incurajeaza construirea a zeci de mii de biserici in detrimentul educatiei, al culturii, al stiintei, care ridica maneaua la rang de arta si-si lasa valorile sa moara-n mizerie, care ingaduie golirea padurilor noastre, etc & etc, cred ca-si merita soarta. Totusi e bine ca o anumita factiune se trezeste incet-incet. Sa vedem si limita "trezirii", ca deh, suntem obisnuiti sa ne multumim cu victorii mici si razboiul il cistiga tot EI, cei care invirt si subjuga tara asta de ZECI de ani.....sau mai bine zis SUTE !!!...gresesc cumva ??!! :lol: :lol:

Cu regret o spun, asta e imaginea care caracterizeaza, din pacate, o semnificativa parte a acestei natii....Imagine

_________________
Caracterul : "...ceea ce faci când nu te vede nimeni !"

http://pandyfloats.com/site

https://www.facebook.com/pandyfloats

Imagine


Ultima oară modificat de pandy pe 06 Feb 2017, 12:57, modificat de 4 ori în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VOTATI PENTRU PARLAMENT
MesajScris: 06 Feb 2017, 12:48 
Neconectat

Membru din: 28 Oct 2009, 19:38
Mesaje: 568
Nu gresesti Domnule deloc . Din punctul meu de vedere observatiile sunt perfect pertinente si le sustin in totalitate.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VOTATI PENTRU PARLAMENT
MesajScris: 06 Feb 2017, 12:50 
Neconectat

Membru din: 31 Ian 2015, 17:40
Mesaje: 146
Localitate: Turda, jud. Cluj
Depinde unde o sa ne trezim, ca ne-am mai trezit o data din lac in put iar acum nu vedem nici o alta alternativa mai buna, s-au poate ma insel ?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VOTATI PENTRU PARLAMENT
MesajScris: 06 Feb 2017, 13:29 
Neconectat

Membru din: 28 Ian 2012, 18:42
Mesaje: 320
Localitate: Ploiesti
Asa spun multi: Nu am cu cine sa votez ! si uite ce iese.
Ne place sau NU, PSD a castigat alegerile zdrobitor peste concurenta, iar cei care nu au fost la VOT ar fi bine sa mearga data viitoare !


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.016s | 10 Queries | GZIP : Off ]