Pescuit Stationar

Acum este 15 Iun 2024, 21:47

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: PROIECT INFOPESCAR SI PVTV ROMANIA
MesajScris: 16 Feb 2010, 21:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Ian 2010, 23:13
Mesaje: 70
Infopescar si PVTV Romania ( Pescuit si Vanatoare TV) , alaturi de divizia stationar a clubului CarpZone doresc sa mediatizeze pescuitul stationar romanesc in acest an.
Va rog sa va expuneti ideile si de comun acord sa incercam sa gasim o formula pentru a crea emisiunile . Asteptam de la dumneavoastra sugestii si locatii unde ne 'invitati" la partide de pescuit alaturi de dumneavoastra campioni nationali si pescari de elita pe acest segment. :)

Pentru ca suntem pe forumul Trabucco Team Romania, asteptam de la dumneavoastra prima invitatie pe acest an :D .

Multumim


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PROIECT INFOPESCAR SI PVTV ROMANIA
MesajScris: 16 Feb 2010, 22:21 
Neconectat

Membru din: 11 Dec 2009, 19:57
Mesaje: 92
Arunc si eu o vorba:
Emisiunile baietilor de la Arad sunt mai mult decit OK (ca sa nu zic is peste la calitate decit altele).
Nu e mai simplu o propunere de afacere catre ei ?


Tinind cont ca-s din capatul celalalt de tara nu cred ca ma poate banui cineva de ceva interese ascunse; da' ceva RO pe linga cele HU de stationar cred ca ar prinde bine.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PROIECT INFOPESCAR SI PVTV ROMANIA
MesajScris: 16 Feb 2010, 23:40 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Radu scrie:
Infopescar si PVTV Romania ( Pescuit si Vanatoare TV) , alaturi de divizia stationar a clubului CarpZone doresc sa mediatizeze pescuitul stationar romanesc in acest an.
Va rog sa va expuneti ideile si de comun acord sa incercam sa gasim o formula pentru a crea emisiunile . Asteptam de la dumneavoastra sugestii si locatii unde ne 'invitati" la partide de pescuit alaturi de dumneavoastra campioni nationali si pescari de elita pe acest segment. :)

Pentru ca suntem pe forumul Trabucco Team Romania, asteptam de la dumneavoastra prima invitatie pe acest an :D .

Multumim


Varianta 1.Va asteptam dumineca la Balta Ben, langa Hunedoara,(sa speram ca se dezgheata :roll: ) impreuna cu Alin Tudose, Ghioghiu Andrei, Tudor Bodocan, Luci Petruta.......si mai sunt cativa, pentru un pescuit la crap.
ps. S-ar putea sa vina si Benzar cu cameramanu'
Varianta 2. Concursul TI Spring Cup .
Va asteptam


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PROIECT INFOPESCAR SI PVTV ROMANIA
MesajScris: 17 Feb 2010, 07:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
Andrei Ghioghiu scrie:
Radu scrie:
Infopescar si PVTV Romania ( Pescuit si Vanatoare TV) , alaturi de divizia stationar a clubului CarpZone doresc sa mediatizeze pescuitul stationar romanesc in acest an.
Va rog sa va expuneti ideile si de comun acord sa incercam sa gasim o formula pentru a crea emisiunile . Asteptam de la dumneavoastra sugestii si locatii unde ne 'invitati" la partide de pescuit alaturi de dumneavoastra campioni nationali si pescari de elita pe acest segment. :)

Pentru ca suntem pe forumul Trabucco Team Romania, asteptam de la dumneavoastra prima invitatie pe acest an :D .

Multumim


Varianta 1.Va asteptam dumineca la Balta Ben, langa Hunedoara,(sa speram ca se dezgheata :roll: ) impreuna cu Alin Tudose, Ghioghiu Andrei, Tudor Bodocan, Luci Petruta.......si mai sunt cativa, pentru un pescuit la crap.
ps. S-ar putea sa vina si Benzar cu cameramanu'
Varianta 2. Concursul TI Spring Cup .
Va asteptam


nu cred ca vin...defapt sigur nu vin...cei 2... ;) ungurei..... :roll:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PROIECT INFOPESCAR SI PVTV ROMANIA
MesajScris: 18 Feb 2010, 21:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Ian 2010, 23:13
Mesaje: 70
Ok. va anuntam din timp. probabil la "Jack Daniels" :D .

Multumim frumos


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PROIECT INFOPESCAR SI PVTV ROMANIA
MesajScris: 15 Mar 2010, 09:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2010, 10:16
Mesaje: 325
Localitate: Brasov
Salutare,

PVTV este in proiect indraznet dupa parerea mea. In ultimele 2 saptamani, de cand am descoperit site-ul si am inteles ce se intampla acolo, am urmarit careva ore in fiecare zi (am destul timp liber :D ). Problema mea pana in momentul de fata e ca nu am vazut mai nimic acolo in legatura cu pescuitul la rubeziana sau sheffield. Pana acum doar pescuit la crap, clasic, si rapitor.

Astept emisiunile cu si despre subiectele mentionate anterior.

_________________
Avar de crap si informatii utile.
Radu Tanase BV.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PROIECT INFOPESCAR SI PVTV ROMANIA
MesajScris: 15 Mar 2010, 10:09 
Neconectat

Membru din: 05 Mar 2010, 13:29
Mesaje: 691
Localitate: Bucuresti
pescar_amator scrie:
Salutare,

PVTV este in proiect indraznet dupa parerea mea. In ultimele 2 saptamani, de cand am descoperit site-ul si am inteles ce se intampla acolo, am urmarit careva ore in fiecare zi (am destul timp liber :D ). Problema mea pana in momentul de fata e ca nu am vazut mai nimic acolo in legatura cu pescuitul la rubeziana sau sheffield. Pana acum doar pescuit la crap, clasic, si rapitor.

Astept emisiunile cu si despre subiectele mentionate anterior.


Sunt emisiuni de feeder cu Gabor Dome , mai pescuieste si cu Rube la Dunare , de Match intr-adevar cam sufera programul , dar nu e tarziu.

_________________
Constantinescu Catalin
http://www.FeederShop.ro
Emisiuni / tutoriale pescuit la feeder
https://www.youtube.com/channel/UC9jyYs ... _polymer=1


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.097s | 11 Queries | GZIP : Off ]