Pescuit Stationar

Acum este 15 Iun 2024, 22:30

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cteno primavara
MesajScris: 25 Mar 2010, 21:12 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 21:27
Mesaje: 165
Vezi ca petrisor invata franceza acuma....ca engleza o stie la perfectie :twisted: :twisted: :twisted:....ai grija cum ii te adresezi


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cteno primavara
MesajScris: 26 Mar 2010, 06:50 
Neconectat

Membru din: 26 Oct 2009, 17:13
Mesaje: 363
Tibi scrie:
Vezi ca petrisor invata franceza acuma....ca engleza o stie la perfectie :twisted: :twisted: :twisted:....ai grija cum ii te adresezi

Deci Petrsor va face fromage


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cteno primavara
MesajScris: 27 Mar 2010, 16:09 
Neconectat

Membru din: 08 Noi 2009, 13:02
Mesaje: 127
am fost...am nadit cu benzar de crap cu aroma de miere si cu rame tocate si viermi ca nada vie...3 bulgari pt nadirea de start si dupa am mai dat cam 5 mai mici toata ziua....am avut 3 prezentari pe larva si larva cu rama dar nefinalizate(trasaturile erau ffff fine, desi am lucrat cu plute de 1.5g cand batea vantul si 0.4 cand nu) plus o ruptura pe buchet de vierme dupa cateva ore in care am intretinut cu 4-8viermi din 5 in 5 minute...

dupa o ora de la nadire a venit un banc de ceva dodoloi care papau pe fund si care au plecat asa cum au venit...am mai tocat rame si am mai dat dar degeaba nu s-au mai intors...de ce?naiba stie...

de scos am scos un ciortan la kil jumate...saptamana viitoare, mi-aduce un amic vreo trei sferturi de kil de larve mici pt nadit si poate, poate scot ciortanul la miscare...cteno il mai las un picutz vreo 2 sapt asa, cat sa se mai incalzeasca...

merci de sfaturi....vorbim pt urmatoarea partida 8-) ...
numa`bine!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cteno primavara
MesajScris: 29 Mar 2010, 16:19 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Tibi scrie:
Vezi ca petrisor invata franceza acuma....

Vous voulez couche avec moi dans ce soir??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Cred ca asta o repetat una-una cu Benzarosul! :lol: :lol: :lol: Nu stiu ce i-o raspuns..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sa cautati niste ipsos , sa-i puneti limba-n gips pe cand se intoarce... :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cteno primavara
MesajScris: 02 Apr 2010, 08:12 
Neconectat

Membru din: 22 Mar 2010, 20:07
Mesaje: 107
Deci Petrsor va face fromage[/quote]


pai petrisor este producator de fromage de mic copil de cand a descoperit pistonasul culisant... de atunci nu ii mai da drumu din mana ... eu i-am spus sa se insoare si eu sa avem si noi nevasta noastra :lol: :lol: :twisted: :lol:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.061s | 11 Queries | GZIP : Off ]