Pescuit Stationar

Acum este 25 Apr 2024, 10:22

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 14 Dec 2014, 19:19 
Neconectat

Membru din: 30 Apr 2012, 22:08
Mesaje: 19
vreau o parere despre lanseta bolo colmic baviera 6m daca o are cineva vreau sa o folosesc la mreana -scobar-clean cum se comporta in dril si daca intra o mreana de 2-3kg o sa am probleme .multam : :!: :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 15 Dec 2014, 10:12 
Neconectat

Membru din: 13 Sep 2012, 20:27
Mesaje: 28
un bat raport calitate pret excelent.
eu am bolo, 6m.
pescuit olt, ciortani rai, 1,5-3kg, fir 0,16, rata de succes 100%. batul lucreaza excelent si isi arata muschii cand e nevoie.
in opinia mea are o actiune mediu-rapida!
merita............dar nu prea mai este pe stoc la noi in magazine.
decizia o iei tu!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 15 Dec 2014, 10:12 
Neconectat

Membru din: 13 Sep 2012, 20:27
Mesaje: 28
un bat raport calitate pret excelent.
eu am bolo, 6m.
pescuit olt, ciortani rai, 1,5-3kg, fir 0,16, rata de succes 100%. batul lucreaza excelent si isi arata muschii cand e nevoie.
in opinia mea are o actiune mediu-rapida!
merita............dar nu prea mai este pe stoc la noi in magazine.
decizia o iei tu!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 15 Dec 2014, 15:45 
Neconectat

Membru din: 30 Apr 2012, 22:08
Mesaje: 19
esox.zander scrie:
un bat raport calitate pret excelent.
eu am bolo, 6m.
pescuit olt, ciortani rai, 1,5-3kg, fir 0,16, rata de succes 100%. batul lucreaza excelent si isi arata muschii cand e nevoie.
in opinia mea are o actiune mediu-rapida!
merita............dar nu prea mai este pe stoc la noi in magazine.
decizia o iei tu!

poti sa-mi recomanzi ceva la maxim 600lei.ma intereseaza mai mult pentru mreana


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 15 Dec 2014, 16:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2011, 18:09
Mesaje: 541
Localitate: Brasov
mariuscalciu scrie:
vreau o parere despre lanseta bolo colmic baviera 6m daca o are cineva vreau sa o folosesc la mreana -scobar-clean cum se comporta in dril si daca intra o mreana de 2-3kg o sa am probleme .multam : :!: :D

Parca am mai vorbit cu tine( pe privat) de Colmic Baviera, si ti-am recomandat-o.....dar ziceai ca-ti iei un Maver Grizly 123 :? Nu l-ai mai luat? Iarna e lunga, poti astepta pana intra Baviera in stoc la magazine!...sau poate se mai iveste vreo "ocazie".... ;) Cred ca si asta ar fi buna pentru ce vrei tu: http://www.totalfishing.ro/lanseta-bolo ... 38770.html, cu mentiunea ca, din experienta pot sa-ti spun, ca Trabucco de obicei nu da greutatea corecta la bolo( cred ca da greutatea vergii, fara inele), deci mai pune vreo 40-50 de grame peste ce zic ei. :o


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 16 Dec 2014, 15:51 
Neconectat

Membru din: 30 Apr 2012, 22:08
Mesaje: 19
dodost scrie:
mariuscalciu scrie:
vreau o parere despre lanseta bolo colmic baviera 6m daca o are cineva vreau sa o folosesc la mreana -scobar-clean cum se comporta in dril si daca intra o mreana de 2-3kg o sa am probleme .multam : :!: :D

Parca am mai vorbit cu tine( pe privat) de Colmic Baviera, si ti-am recomandat-o.....dar ziceai ca-ti iei un Maver Grizly 123 :? Nu l-ai mai luat? Iarna e lunga, poti astepta pana intra Baviera in stoc la magazine!...sau poate se mai iveste vreo "ocazie".... ;) Cred ca si asta ar fi buna pentru ce vrei tu: http://www.totalfishing.ro/lanseta-bolo ... 38770.html, cu mentiunea ca, din experienta pot sa-ti spun, ca Trabucco de obicei nu da greutatea corecta la bolo( cred ca da greutatea vergii, fara inele), deci mai pune vreo 40-50 de grame peste ce zic ei. :o

ai dreptate dodost am avut o problema de familie si nu am mai luat maverul ,am luat ceva intre timp dar nu prea sunt multumit, ceva de la baracuda ,la mine in zona nu prea ai ce sa alegi sunt numai facaturi(araci)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 17 Dec 2014, 11:54 
Neconectat

Membru din: 11 Dec 2011, 13:01
Mesaje: 47
Am si eu colmic baviera si sunt super multumit de el
E beton ptr.mreana si sobar


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 17 Dec 2014, 11:57 
Neconectat

Membru din: 11 Dec 2011, 13:01
Mesaje: 47
dorin40 scrie:
Am si eu colmic baviera si sunt super multumit de el
E beton ptr.mreana si sobar

Scobar


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 17 Dec 2014, 16:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2011, 18:09
Mesaje: 541
Localitate: Brasov
Si un mesaj, pe care mi la trimis userul cipri014, dupa ce si-a luat tot Colmic Baviera 6m. Citez:
"Azi am reusit sa testez batul cum trebuie cu niste scobari sariti de 500 de g si drillul suprem a fost cu un clean de 2 kg. Ce sa zic superb, o adevarata placere sa il tii in mana o zi intreaga fara sa te oboseasca, nu se mai lipeste-incurca firul pe inele, e perfect. Multumesc inca o data de sfaturi si fire intinse!"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bolo colmic baviera 6m
MesajScris: 21 Dec 2014, 12:53 
Neconectat

Membru din: 30 Apr 2012, 22:08
Mesaje: 19
dodost scrie:
Si un mesaj, pe care mi la trimis userul cipri014, dupa ce si-a luat tot Colmic Baviera 6m. Citez:
"Azi am reusit sa testez batul cum trebuie cu niste scobari sariti de 500 de g si drillul suprem a fost cu un clean de 2 kg. Ce sa zic superb, o adevarata placere sa il tii in mana o zi intreaga fara sa te oboseasca, nu se mai lipeste-incurca firul pe inele, e perfect. Multumesc inca o data de sfaturi si fire intinse!"

ms dodost in ianuarie o sa dau comanda sper sa nu ma dezamageasca .am un prieten care are magazin de pescuit ,mi-a promis ca mi-o aduce la pret de depozit nu mai pune adaosul de magazin a zis ca ma duce undeva la 400 lei .inca odata iti multumesc pentru sfaturi.salutare ;)


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.080s | 14 Queries | GZIP : Off ]