Pescuit Stationar

Acum este 16 Iun 2024, 00:38

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: despre NADE
MesajScris: 17 Mar 2010, 21:15 
buna seara tuturor! ce parere aveti despre nadele consacrate, marci in general? cat considerati voi ca este studiu, cercetare sau pur si simplu marketing intr-o punga de nada? care dintre marcile de nada existente pe piata noastra vi se par voua a fi preocupate mereu in a-si imbunatati gama de produse care ni le pun la dispozitie. credeti ca se strang informatii, tocmai pentru a-si face feedback, de la distribuitorii pe care-i au in romania sau se rezuma doar la a le trimite coletaria si a-si incasa zerourile? cate componente credeti voi ca se afla in componenta unei nade?


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: despre NADE
MesajScris: 17 Mar 2010, 21:22 
corectez: cate componente credeti voi ca se afla in ALCATUIREA unei nade? na, mi-am facut damblaua si m-am corectat!


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: despre NADE
MesajScris: 17 Mar 2010, 22:51 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
23-29.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: despre NADE
MesajScris: 18 Mar 2010, 07:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
alintudose scrie:
23-29.



ba da prost esti...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: despre NADE
MesajScris: 18 Mar 2010, 13:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2009, 19:46
Mesaje: 1588
:lol: :lol:
Ma dar nu poate Alin sa raspunda omului ca apare unul care il face prost.
Alin te rog sa iei masuri ca daca nu iau eu pentru tine si e bai mare. :D :D

_________________
Magazin online
http://www.hobbyfish.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: despre NADE
MesajScris: 18 Mar 2010, 16:55 
pe bune acum, ai raspuns la plesneala? daca nu, esti nebun tudose! cum naiba sa fie atat de multe componente intr-o nada? eu am facut urmatoarea chestie: am separat particulele dintr-o nada sensas si din una trabucco astfel: am folosit o sita de 1.6 mm si una de 1.8 ( de 2 mm nu am avut pentru ca am embargou intr-un beci cu multe produse specifice) si am trecut nada prin ele. in sita cea mare au rams particulele mari si anume 5 din cea trabucco (platica) si vreo 7-8 din cea sensas (gros gardon). evident, or mai fi ceva in plus si anume unele particule care prin procesul tehnologic de preparare a mixului devin pulbere. acestea din urma am convingerea ca nu depasesc 2-3 la numar...


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: despre NADE
MesajScris: 18 Mar 2010, 18:03 
Neconectat

Membru din: 03 Mar 2010, 19:28
Mesaje: 180
esti nebun guzane....ce dreaqu incerci :shock:........ mai ai putin si ne spui compozitia tehniko chimica a gripei porcine :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: despre NADE
MesajScris: 18 Mar 2010, 18:52 
Neconectat

Membru din: 28 Oct 2009, 17:05
Mesaje: 201
Localitate: deva
porcinele la mine gripa pastrati-o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: despre NADE
MesajScris: 18 Mar 2010, 20:14 
hamstere, pregateste-te mai bine pentru partida de duminica decat sa-ti dai si tu cu parerea aiurea-n gara! vino cu ceva pertinent daca vrei sa discutam pe forum...
ganduri bune!


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: despre NADE
MesajScris: 18 Mar 2010, 20:32 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
karizma scrie:
pe bune acum, ai raspuns la plesneala? daca nu, esti nebun tudose! cum naiba sa fie atat de multe componente intr-o nada? eu am facut urmatoarea chestie: am separat particulele dintr-o nada sensas si din una trabucco astfel: am folosit o sita de 1.6 mm si una de 1.8 ( de 2 mm nu am avut pentru ca am embargou intr-un beci cu multe produse specifice) si am trecut nada prin ele. in sita cea mare au rams particulele mari si anume 5 din cea trabucco (platica) si vreo 7-8 din cea sensas (gros gardon). evident, or mai fi ceva in plus si anume unele particule care prin procesul tehnologic de preparare a mixului devin pulbere. acestea din urma am convingerea ca nu depasesc 2-3 la numar...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: La plezneala , sunt si nebun , da' nici cu tine nu mi-e rusine!!! :lol: :lol: :lol:
Alte site n-ai avut??? Sunt si cu ochiuri mai mici , cine stie ce mai descopereai!!! :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.089s | 11 Queries | GZIP : Off ]