Pescuit Stationar

Acum este 16 Iun 2024, 23:49

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 115 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CPS actualizat
MesajScris: 23 Ian 2014, 05:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Oct 2009, 17:39
Mesaje: 1443
Localitate: Arad
Apullum a punctat cand s-a ținut și o sa puncteze fiindca e CIPS si va avea concurenți.

Lista aia pe care a citat-o Bodocan e de anul trecut,

_________________
Www.MatchFishing.Ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CPS actualizat
MesajScris: 23 Ian 2014, 08:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
George.... acum inteleg ca te-am pierdut!...Sincer sa fiu, mie imi pare rau!....
Inca n-ai raspuns nimic de matchfishing! Colegii ce fac? Sunt de acord cu tine?
Ca daca da, incep sa inteleg: Tintiti titlul de campioni nationali la echipe!!!... :shock: :shock: :shock: :shock:
Desi pana acuma Romania a facut-o de oaie la mondiale macar nu s-a facut de ras!...Acuma sunt toate sansele!!
Sa nu ma enervez si sa fac o echipa a Ghanei...ii iau be Benzar, pe Rancu si inca vreo 3 si o sa jucam "Romania" in picioare !!! ( la pescuit ma refer!!!... ca la fotbal Ghana surclaseaza Romania de la 4-0 in sus!! Numai Essien face mai multi bani decat toate echipele din liga lui Mitica la un loc!!! :shock: ).... asta daca cumva va iese manevra si va duceti!!!

Federatia asta imi aduce aminte ( din citite numai) de aparitia "elitei" conducatoare la venirea comunistilor.... era suficient sa fii fiu de taran analfabet ca sa te faca inginer , director...etc.
Asa si aci.... ajunge sa-l injuri pe Selaru si pe Tudose....
Repetat la nivel national fenemenul explica imediat de ce suntem unde suntem.... vai mama noastra!

Nu te inscrii la cupa Apulum?.... as vrea sa vad cum te trateaza baietii cand dai ochii cu ei!!!...nu cred c-o sa-ti placa prea tare!!
Te sfatuiesc sa inveti bulgareste daca vrei sa mai ai parte de vreo conversatie!!!...sau eventual sa te muti in camera cu Petre, colegul tau de comisii.... :lol: :lol:
Cre'ca berea aia de care ziceam o bem in parcarea din spate: sa nu ne vada nimeni!!! :?
Hai mai George!!! Esti mai bun decat atat!... Revino-ti omule! :( :( :(

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CPS actualizat
MesajScris: 23 Ian 2014, 18:32 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
glukas scrie:
Mda......nu e frumos sa ii luati peste picior pe cei ce participa la ele. .



George, nu numai ca imi permit sa vorbesc de "voi"... dar ma si piş pe voi (de sus)... asa cum se pişă si seful tau,peste tot ceea ce a insemnat istoria pescuitului romanesc,de la origini pana in prezent.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CPS actualizat
MesajScris: 01 Feb 2014, 21:55 
Neconectat

Membru din: 29 Oct 2013, 12:48
Mesaje: 10
truia scrie:
Sa nu ma enervez si sa fac o echipa a Ghanei...ii iau be Benzar, pe Rancu si inca vreo 3 si o sa jucam "Romania" in picioare !!! ( la pescuit ma refer!!!... ca la fotbal Ghana surclaseaza Romania de la 4-0 in sus!! Numai Essien face mai multi bani decat toate echipele din liga lui Mitica la un loc!!! :shock: ).... asta daca cumva va iese manevra si va duceti!!!

Hai mai George!!! Esti mai bun decat atat!... Revino-ti omule! :( :( :(


Va pricepeti la pescuit ca la fotbal ???? ce a facut Libia cu Ghana ?

Hai mai Truia!!! Esti mai bun decat atat!... Revino-ti omule! :( :( :(


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CPS actualizat
MesajScris: 02 Feb 2014, 06:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
Sa fii tu vreun smecher spiritual?... sau vreun impatimit microbist suporter pana in panzele albe al fotbalului romanesc impotriva tuturor aparentelor logice?
Sau doau vreun marunt asteptator la coada alora care se pregatesc sa-l linga-n cur pe fane?
Nu cred ca merita sa ma obosesc cautand varianta adevarata!

Daca ai fi vazut meciul ai fi remarcat ca Ghana a jucat cu echipa a 4-a...de obicei in turneele astea joaca cu juniorii U17 ..dar aia erau plecati in turneu... si meciul a fost totusi o finala de turneu continental.... si Libia a castigat la penalty-uri... cu mare noroc!... dar asta e fotbalul!
Cu cate locuri surclaseaza Ghana Romania in clasamanttul UEFA?.... Cand a jucat Romania vreo finala de orice turneu ( fie el si balcanic!!)?...
Cati jucatori are Romania in primele 5 ligi europene ( Spania, Germania, Anglia, Italia si Franta)?...
Macar eu am o echipa de sustinul la CM de la Rio!! :lol: :lol: :lol:

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 115 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.103s | 11 Queries | GZIP : Off ]