Pescuit Stationar

Acum este 02 Mai 2024, 17:17

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 49 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Finala B
MesajScris: 22 Iul 2016, 06:37 
Neconectat

Membru din: 16 Dec 2009, 11:13
Mesaje: 410
Lista rusinii vad ca e deschisa de bihoreni ... urat , pacat, desi cel putin unul a mai facut deastea. Stie el cine, nu nominalizam. Ma gandesc ca cineva va tine cont la anul de aceasta lista.

In rest, felicitari celor calificati si bafta la Racovita!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala B
MesajScris: 22 Iul 2016, 06:49 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:24
Mesaje: 993
Localitate: oradea
eu am inteles ca au anuntat-o de doamna Vera ca nu merg la finala B :roll:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala B
MesajScris: 22 Iul 2016, 07:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2009, 11:52
Mesaje: 196
Localitate: Oradea
Da normal Silk, Bihorenii is cei mai rai, cei care dribleza cel mai bine regulamentul tot timpul ...
Care il ala '' cel putin unu'' care a mai facut asta inca odata ? Poate mai stii inca vreo 100 de Bihoreni care au mai facut ....
Si ca un mic amanunt inainte de a sari asa tare NUMAI pe Bihoreni, 2 dintre ei 100% au vb cu Dna. Vera si au comunicat neparticiparea, asta asa pt cultura ta generala .
Sa auzim de bine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala B
MesajScris: 22 Iul 2016, 08:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 20:37
Mesaje: 799
Localitate: Tg.-Mures
Mie mi-a trimis Vera marti dimineata (12 iulie) lista pe care erau confirmati 28 de concurenti - cei 28 pe care ii vedeti mai sus. Ca o fi vorbit, ca nu, noi am plecat de la Mures in ideea ca vom fi 28. Am facut in total cate 850 de km degeaba, eu plecat de miercuri de la pranz, colegii de joi de la pranz. Nu stiu la cine a facut referire Zsolt cu lipsa de comunicare, eu m-am interesat de mai multe ori inainte si mi s-a confirmat ca vom fi 28. Am cumparat nada, larve, fouillies, viermi... Tinel sigur a facut spre 1300 de km...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala B
MesajScris: 24 Iul 2016, 13:22 
Neconectat

Membru din: 27 Iul 2015, 08:30
Mesaje: 16
Adi miercuri dimineață am sunat-o pe Dna Vera ca am o înmormântare în apropiere de Orșova în vinerea când urma să concurăm,in consecință eu si Tamasan Ovidiu renunțăm să mai venim.
Nu judeca ceea ce nu ști,am sa încerc să îți transmit o poza cu nadă,linii si fuii cumpărate toate pt finală B,eu în locul tău m-as bucurura ca merg direct în A,fara alte cheltuieli.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala B
MesajScris: 24 Iul 2016, 14:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 20:37
Mesaje: 799
Localitate: Tg.-Mures
Situatii exceptionale se pot intampla si sunt convins ca ai avut un motiv pentru care nu ai venit. Ideea e ca de la 28-2 pana la 21 mai sunt inca vreo 5 persoane care nu au venit (si care au confirmat). Nu am nicio satisfactie ca m-am calificat fara concurs. Dar nici pe departe nu este fara alte cheltuieli. Nu stiu unde ti s-a parut tie ca as fi judecat pe cineva. Este trist ca am ajuns sa traim asa ceva, sa nu se dispute o finala B din lipsa de concurenti...


Sent from my iPad using Tapatalk


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala B
MesajScris: 24 Iul 2016, 21:14 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
Pai daca o puneti la Ciuslea unde-i ca-n triunghiul Bermudelor(dispar concurentii) :twisted: :twisted: :lol: :mrgreen:

p.s. Si asta numai sa se califice toti concurentii "Vrancioaiei" :twisted: :lol: :mrgreen: Muhahaha :lol: :lol: :mrgreen: de unde pl. mea l-e scot :o :lol: :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala B
MesajScris: 25 Iul 2016, 14:28 
Neconectat

Membru din: 16 Dec 2009, 11:13
Mesaje: 410
pami scrie:
Da normal Silk, Bihorenii is cei mai rai, cei care dribleza cel mai bine regulamentul tot timpul ...
Care il ala '' cel putin unu'' care a mai facut asta inca odata ? Poate mai stii inca vreo 100 de Bihoreni care au mai facut ....
Si ca un mic amanunt inainte de a sari asa tare NUMAI pe Bihoreni, 2 dintre ei 100% au vb cu Dna. Vera si au comunicat neparticiparea, asta asa pt cultura ta generala .
Sa auzim de bine


DA exact sa auzim de bine. Pentru exactitatea faptelor domnul din fruntea listei impreuna cu un alt concurent a plecat dupa o mansa de finala B de pe Varsolt fara sa anunte pe nimeni acum cativa ani asa tam-nesam ca so saturat de concurat. Despre asta vorbeam mai sus, si nu despre 100 de bihoreni si nu la general. Daca nu stiai acum stii ,ok?
Si inca ceva din cate stiu eu anunturile se fac in scris la AJVPS Bihor care anunta AJVPS organizatoare.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala B
MesajScris: 27 Iul 2016, 09:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2009, 11:52
Mesaje: 196
Localitate: Oradea
Nu mai intru in polemici nesfarsite, de ce si cum a fost si ce nu a fost etc...
Ideea ii ca sa-si vada fiecare de treaba lui,fara avocati care sa condamne una si alta .


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 49 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.051s | 15 Queries | GZIP : Off ]