Pescuit Stationar

Acum este 03 Mai 2024, 08:49

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 89 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Finale?
MesajScris: 01 Feb 2010, 20:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
adi suciu scrie:
adi petrisor scrie:
Andrei Ghioghiu scrie:
Si tu nu vrei sa te califici? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



eu nu am cum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ba papagalule tu nu vezi ca esti penibil ???? te tot vaiti pe aici ca nu mai concurezi , vrei sa-ti plinga toti de mila dar cind e vorba de finale esti primul la tras de sfori si telefoane si la dat cu parerea ..... tu nu vezi ca te contrazici singur . Nu mai fa pe victima ..... daca concurezi zii ce vrei daca nu ciocu mic !!!!!!!!!!!!!!!!!
Esti cu morcovu-n cur ca nu te califici si vrei finala B la doi pasi de tine sa dormi pe pista pina in iulie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


GATA DE ACUM NU VA MAI DERANJEZ.....SA FITI SANATOSI.....


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finale?
MesajScris: 01 Feb 2010, 20:44 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
cosmin.brola scrie:
Acuma chiar ca ma stresati,chiar daca sunteti prieteni pentru ca asa sustineti "ca intre noi prietenii ne permitem asa limbaj" pe mine sincer ma stresati.
Cineva spunea ca daca concurezi ai voie sa vb iar daca nu ciocu mic dar eu as avea totusi cateva intrebari :
Care dintre cei prezenti pe acest forum este in stare sa schimbe cursul normal al AJVPS ului adica pistele de concurs ?
Cine trage sforile?
Au ceva de castigat sediile AJVPS unde se org.finalele?

Pentru ca in rest sunt doar vb in vant chiar daca parerea unora dintre voi cei experimentati ar conta acolo sus.

Referitor la Taut:este o pista veritabila de concurs dar treb sa recunosc nu pe toata perioada anului,sa speram ca la data concursului "fir intins"va fi peste,eu chiar nu te nteleg Adi de ce militezi cu asemenea vehementa impotriva lui,ti ai spus parerea despre Taut intr o gramada de topicuri si ori de cate ori ai avut ocazia,eu cred ca te ai facut inteles.Stop.
Daca nu se va prinde peste pe Taut este doar esecul nostru dar eu cred ca frumos ar fi sa ne sustii pentru ca in cazul unui concurs reusit putem dovedi ca si Taut ul poate fi o pista pentru vreuna din finale.
Crezi ca cei inscrisi s au inscris din prietenie s au chiar vor incerce si altceva...

...si pentru ca nu vreau sa mi aud vb cele de mai sus sunt doar parerea mea si nu altceva.

;)



Cosmine hai sa-ti raspund punctual la tot ce ai scris si sa clarificam odata problema :

1.Petrisor se bate cu caramida in piept ca nu mai concureaza dar e primul in a stabilii pistele de concurs.Impreuna cu Rancu l-au batut la cap pe Nica Degeratu sa se ofere Aradul sa faca finala B pe Taut unde le convine lor , ca pot sa se antreneze cit vor.Deci : ori nu mai concurezi si ti se rupe unde sint finalele ...ori concurezi si inccerci sa pui finalele unde vrei tu !!!!!!!!!!!!!!!! Trage tu concluziile ca mie unul mie greata de chestii din astea !!!!

2.Cine trage sforile : Rancu cu Petrisor ....aceeasi in fiecare an ...vesniciii nemultumiti .Rancu il atita pe Petrisor si asta da pe telefoane de se inrosesc firele . Anul trecut l-a sunat pe Mugurel sa schimbe finala de la Slatina la Medgidia de la un momendat asta nu i-a mai raspuns la telefon . Asta se va intimpla si anul asta !!!!!!

3.Nu au de cistigat sediile AGVPS ci au de cistigat concurentii ...ce nu ti-e clar ?????

4.Nu am nimic cu pista de la Taut , raman la parerea mea ca e o pista proasta pentru ca nu are decit o specie importanta de peste , babusca , care este foarte mofturoasa , si in rest obleti , bibani si cleni cit degetul , dar sa organizezi o finala nationala acolo numai ca sa satisfaci mofturile a doi concurenti mi se pare prea mult !!!!!!!!!!!!!

Nu ma enervez degeaba si stiu cu cine am de lucru ...crede-ma

Daca nu m-am facut inteles o sa-ti mai explic si live ;) ;) ;) ;) ;) ;)

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finale?
MesajScris: 01 Feb 2010, 20:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
adi suciu scrie:
cosmin.brola scrie:
Acuma chiar ca ma stresati,chiar daca sunteti prieteni pentru ca asa sustineti "ca intre noi prietenii ne permitem asa limbaj" pe mine sincer ma stresati.
Cineva spunea ca daca concurezi ai voie sa vb iar daca nu ciocu mic dar eu as avea totusi cateva intrebari :
Care dintre cei prezenti pe acest forum este in stare sa schimbe cursul normal al AJVPS ului adica pistele de concurs ?
Cine trage sforile?
Au ceva de castigat sediile AJVPS unde se org.finalele?

Pentru ca in rest sunt doar vb in vant chiar daca parerea unora dintre voi cei experimentati ar conta acolo sus.

Referitor la Taut:este o pista veritabila de concurs dar treb sa recunosc nu pe toata perioada anului,sa speram ca la data concursului "fir intins"va fi peste,eu chiar nu te nteleg Adi de ce militezi cu asemenea vehementa impotriva lui,ti ai spus parerea despre Taut intr o gramada de topicuri si ori de cate ori ai avut ocazia,eu cred ca te ai facut inteles.Stop.
Daca nu se va prinde peste pe Taut este doar esecul nostru dar eu cred ca frumos ar fi sa ne sustii pentru ca in cazul unui concurs reusit putem dovedi ca si Taut ul poate fi o pista pentru vreuna din finale.
Crezi ca cei inscrisi s au inscris din prietenie s au chiar vor incerce si altceva...

...si pentru ca nu vreau sa mi aud vb cele de mai sus sunt doar parerea mea si nu altceva.

;)



Cosmine hai sa-ti raspund punctual la tot ce ai scris si sa clarificam odata problema :

1.Petrisor se bate cu caramida in piept ca nu mai concureaza dar e primul in a stabilii pistele de concurs.Impreuna cu Rancu l-au batut la cap pe Nica Degeratu sa se ofere Aradul sa faca finala B pe Taut unde le convine lor , ca pot sa se antreneze cit vor.Deci : ori nu mai concurezi si ti se rupe unde sint finalele ...ori concurezi si inccerci sa pui finalele unde vrei tu !!!!!!!!!!!!!!!! Trage tu concluziile ca mie unul mie greata de chestii din astea !!!!

2.Cine trage sforile : Rancu cu Petrisor ....aceeasi in fiecare an ...vesniciii nemultumiti .Rancu il atita pe Petrisor si asta da pe telefoane de se inrosesc firele . Anul trecut l-a sunat pe Mugurel sa schimbe finala de la Slatina la Medgidia de la un momendat asta nu i-a mai raspuns la telefon . Asta se va intimpla si anul asta !!!!!!

3.Nu au de cistigat sediile AGVPS ci au de cistigat concurentii ...ce nu ti-e clar ?????

4.Nu am nimic cu pista de la Taut , raman la parerea mea ca e o pista proasta pentru ca nu are decit o specie importanta de peste , babusca , care este foarte mofturoasa , si in rest obleti , bibani si cleni cit degetul , dar sa organizezi o finala nationala acolo numai ca sa satisfaci mofturile a doi concurenti mi se pare prea mult !!!!!!!!!!!!!

Nu ma enervez degeaba si stiu cu cine am de lucru ...crede-ma

Daca nu m-am facut inteles o sa-ti mai explic si live ;) ;) ;) ;) ;) ;)


pai da noi nu suntem multumiti deoarece nu vrem sa facem excursii ca tine......eu cu degeratu nu am vb de nici un concurs suna-l si poate sa-ti confirme..... ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finale?
MesajScris: 01 Feb 2010, 21:03 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 21:27
Mesaje: 165
adi suciu scrie:

2.Cine trage sforile : Rancu cu Petrisor ....aceeasi in fiecare an ...vesniciii nemultumiti .Rancu il atita pe Petrisor si asta da pe telefoane de se inrosesc firele . Anul trecut l-a sunat pe Mugurel sa schimbe finala de la Slatina la Medgidia de la un momendat asta nu i-a mai raspuns la telefon . Asta se va intimpla si anul asta !!!!!!

De ce ti se pare ca sunt nemultumit.....s-a stabilit locatia vreunei finale ca sa am de ce sa fiu nemultumit.Anul trecut ai zis ca Ady o inrosit firele...si ce s-a intamplat?...s-a mutat locatia finalei?...nu...deci...ce vorbim aici...stai linistit ca nu noi stabilim locatiile...eventual venim doar cu propuneri...cum si altii fac propuneri avem si noi dreptul la propuneri.Cred ca ii corect asa...tu ce zici ? ;) ;) ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finale?
MesajScris: 01 Feb 2010, 21:33 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
"pai da noi nu suntem multumiti deoarece nu vrem sa facem excursii ca tine......eu cu degeratu nu am vb de nici un concurs suna-l si poate sa-ti confirme..... ;)"

da cind vroiai finala A la Medgidia , aia ce drac era nu excursie ???? si inca una de 800 de km . Daca cineva s-a opus distantelor mari eu am fost acela ;) ;) ;) ;)

Degeratu mi-o confirmat , live la tine in magazin cu Cosmin de fata , ca altfel nu-mi permiteam sa scriu aici , nu trebuie sa-l mai sun....

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finale?
MesajScris: 01 Feb 2010, 21:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
eu nu iam spus sa puna concursul la taut...eu nu...nici nu am discutat despre finala.si el stie foarte bine ca am spus ca nu mai merg,si stii si tu din ce cauza,dar ma rog.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finale?
MesajScris: 01 Feb 2010, 21:47 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
Hai s-o lasam balta ....
Intreaba-l pe Cosmin si o sa-ti confirme discutia ;) ;)
Nici eu nu ma mai implic ...unde or fii acolo sa fie . In functie de asta sint liber sa aleg daca merg sau nu . Mai mult ca sigur ca anul asta NU dar mai vedem noi...cum o zis orbul :D :D :D :D

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finale?
MesajScris: 02 Feb 2010, 07:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
adi suciu scrie:
Hai s-o lasam balta ....
Intreaba-l pe Cosmin si o sa-ti confirme discutia ;) ;)
Nici eu nu ma mai implic ...unde or fii acolo sa fie . In functie de asta sint liber sa aleg daca merg sau nu . Mai mult ca sigur ca anul asta NU dar mai vedem noi...cum o zis orbul :D :D :D :D


acum 3 zile spuneai ca ma legi dupa tine sa vin si eu...gata te-ai razgandit , te lasi ca in fiecare an?
:lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finale?
MesajScris: 02 Feb 2010, 11:10 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:07
Mesaje: 566
ar trebui sa tineti finala B la vrancea ! inteleg ca e departe dar se prinde peste , vedeti cintarirea de pe net ! ar fi o pista neutra deoarece sinteti multi vestici
ar fi egal pt toti mere si matchul si rube ! cred ca ar fi ok ...eu unul nu as avea nimic de cistigat ! cred ca e de luat in seama ceea ce spun !


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 89 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.047s | 13 Queries | GZIP : Off ]