Pescuit Stationar

Acum este 23 Mai 2024, 00:21

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: BEN -Knockout Cup!!!!-Test
MesajScris: 23 Ian 2012, 17:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Oct 2010, 18:04
Mesaje: 139
lupei nelutu scrie:
Vijelie sant in judete diferite si baltile si parcarile dar crapii sant aceeasi :lol: :lol: :lol:



stiu frate ca acum mai nou patronii sa cheltuiasca mai putin sheruiesc crapii :)))))) asa ca nu ma mai mira nimik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: BEN -Knockout Cup!!!!-Test
MesajScris: 17 Feb 2012, 11:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
vijelie scrie:
lupei nelutu scrie:
Vijelie sant in judete diferite si baltile si parcarile dar crapii sant aceeasi :lol: :lol: :lol:



stiu frate ca acum mai nou patronii sa cheltuiasca mai putin sheruiesc crapii :)))))) asa ca nu ma mai mira nimik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Interesanta idee...totusi: cum fac ca dupa terminarea concursurilor fiecare sa-si recupereze crapii lui si sa-i duca acasa in balta de origine?...poate ii marcheaza cu vopsea ca pe oi...ca de insemnat cu fierul rosu ca la vacile din "far west" nu cred ca se poate! :roll: :roll: :roll:

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: BEN -Knockout Cup!!!!-Test
MesajScris: 11 Mar 2012, 16:13 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
de popescu stefan pe Mar Mar 06, 2012 1:23 pm

Azi am sesizat ANAF-ul cu privire la organizarea tuturor competițiilor sportive de pescuit și se va proceda la verificarea acestora. Ca să nu credeți că am ceva cu cineva, sugerez să depună declarația la ANAF cu privire la spălarea de bani. Cum se face? Citiți Regulamentul de organizare al Registrului Național ONG, sau întrebați la Administrația Finanțelor Publice.
Atenție că se vor verifica și autorizațiile de funcționare eliberate de ANST, precum și competițiile organizate până în prezent. Sper că s-au plătit impozitele către stat!
popescu stefan

Mesaje: 63
Membru din: Mie Sep 28, 2011 1:23 pm

Tica, ai de grija ce vrei sa "organizezi" ;) :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.018s | 10 Queries | GZIP : Off ]