Pescuit Stationar

Acum este 17 Mai 2024, 11:32

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 171 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 21 Sep 2013, 08:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
Asa e peste tot Tudose!!!!.... d'aia nici nu se aduc bani la echipa: pentru ca nu se ocupa cineva de procedurile astea!!!!
Sustin in continuare ca ceva bani s-ar gasi daca i-ar cauta cineva unde trebuie si cum trebuie!!!!

Ba mai mult...sunt sigur ca daca ma ocup (chiar aci la mine) gasec bani cat sa fac o echipa a Ghanei ( unde astia nici n-au auzit de pescuit cu undita!!!) ...ba chiar sa vin cu ea la Mondiale!!!
Iar odata ajuns la mondiale ma gandesc ca nu-mi va fi prea greu sa bat nationala Romaniei daca se prezinta tot in conditiile actuale!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 21 Sep 2013, 08:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
alintudose scrie:
Adica , in toamna asta trebuie sa cam stim LOTUL pt 2014



...pai si atunci cine a propus ca din lot sa se ia primii trei din finala anului in curs?

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 21 Sep 2013, 13:05 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Cine doar propune , da' nu plateste. Bucurestiul , cred ca Mugurel sau Bentu.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 21 Sep 2013, 13:09 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
truia scrie:
Asa e peste tot Tudose!!!!.... d'aia nici nu se aduc bani la echipa: pentru ca nu se ocupa cineva de procedurile astea!!!!
Sustin in continuare ca ceva bani s-ar gasi daca i-ar cauta cineva unde trebuie si cum trebuie!!!!

Ba mai mult...sunt sigur ca daca ma ocup (chiar aci la mine) gasec bani cat sa fac o echipa a Ghanei ( unde astia nici n-au auzit de pescuit cu undita!!!) ...ba chiar sa vin cu ea la Mondiale!!!
Iar odata ajuns la mondiale ma gandesc ca nu-mi va fi prea greu sa bat nationala Romaniei daca se prezinta tot in conditiile actuale!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Pai sa-ti spun mai departe , anul asta mi s-a spus la un moment dat de Benzarica un lot. Am discutat cu unii mari , de talie mondiala si au fost de acord sa se implice si sa sustina financiar o parte din cheltuieli , chiar daca bugetul era facut... Insa , dupa ce am avansat o formula , niste nume , etc , toate astea s-au schimbat. Boti nu a mai putut participa( trebuia sa se stie din timp ca nu este compatibil daca a participat si la alta categorie de varsta) , Dragos s-a retras , etc. Nu dai dovada de seriozitate daca faci pe genunchi proiecte si le modifici. Asta este un motiv pentru care anul acesta n-au fost bani. Poate anul viitor , daca se intelege acest mesaj si se face ceva , va fi altfel.
In rest , ia mai dute-n p...a mea cu echipa ta din Ghana. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 21 Sep 2013, 15:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
alintudose scrie:
....In rest , ia mai dute-n p...a mea cu echipa ta din Ghana. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vad ca ai luat limbajul lui Fane... :lol: :lol: :lol:
Una peste alta, daca se intampla asa si daca vii spectator ( ca ma gandesc ca in urmatorii 30 de ani nu prea ai sanse sa prinzi nationala!!!...poate eventual manager ceva!!)...sa nu aduci patrupedul Virsli cu tine ca ti-l mananca coechipierii mei!!!
Fara mustar! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 21 Sep 2013, 17:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Ian 2010, 17:45
Mesaje: 403
Localitate: Drobeta Turnu Severin
Alin ,
ai dat de greu , ce usor era la butoane sa critici , tu si Suciu 8-) , ai stiut de la inceputul anului ca te ocupi de lot , niciun leu atras , doar vointa lui Zsolt de a reprezenta tara a contat , in rest praful de pe toba .
E usor de comentat , e mai greu de facut , organizare macar sa fi fost , daca bani n-au fost , i-ai lasat de capul lor , nu ia reprezentat nimeni , singuri au centrat , au dat cu capul , culmea , Rancu chiar era sa dea gol ...
N-am inteles de ce ai acceptat sa coordonezi lotul daca nu te-ai implicat deloc , asta e lipsa de profesionalism , pacat pentru pescari .
E un regres total la acest nivel , iti doresc succes in continuare .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 21 Sep 2013, 18:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
De ce dracu nu sunt butoane de LIKE la comenturi???

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 21 Sep 2013, 21:52 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
Biltac Eugen scrie:
Alin ,
ai dat de greu , ce usor era la butoane sa critici , tu si Suciu 8-) , ai stiut de la inceputul anului ca te ocupi de lot , niciun leu atras , doar vointa lui Zsolt de a reprezenta tara a contat , in rest praful de pe toba .
E usor de comentat , e mai greu de facut , organizare macar sa fi fost , daca bani n-au fost , i-ai lasat de capul lor , nu ia reprezentat nimeni , singuri au centrat , au dat cu capul , culmea , Rancu chiar era sa dea gol ...
N-am inteles de ce ai acceptat sa coordonezi lotul daca nu te-ai implicat deloc , asta e lipsa de profesionalism , pacat pentru pescari .
E un regres total la acest nivel , iti doresc succes in continuare .


Daca tot m-ai bagat in rahatul asta o sa-ti spun si eu parerea mea : cand o sa intelegi si tu si restul echipei ca asa zisul "manager" nu este doar un casier colector care are doar rolul de a face rost de bani , si alte corvezi de care la ceilati li se rupe , atunci poate o sa fie si banii necesari . Tu ai facut rost de bani pentru ca , cu ei ti-ai CUMPARAT locul in echipa de cate ori ai participat , asa ca nu mai face pe eroul , numai cine nu vrea nu vede asta sau e suficient de prost ca sa nu vada . O singura data ai avut dreptul sa concurezi "oficial" iar celalte participari le-ai cumparat facand rost de bani si pupandu-l in fund pe Benzar asa cum vad ca mai faci inca in ce ai scris mai sus , pate poate mai pica vre-o participare . De ce nu ai facut rost de bani cand trebuia sa participe Pami ???? l-ai lasat sa spuna ca nu are bani si dupa aia hop si tu ...au aparut banii :o :o :o :o :o :o
Dupa parerea ta cam ce ar trebuii sa faca managerul lotului ???
- sa faca rost de bani si sa-i puna pe tava unui lot la care nu are nici un cuvant de spus ????
- sa faca nada si liniile la concurenti ...?????
- sa care bagaje ??????
- sa fuga de la un sector la altul sa de-a informatii pe care nu le baga nimeni in seama ...ca toti sant "vedete" ????
- sa le faca masaj dupa manse ....????
- sa-l pupe-n fund pe Benzar ca sa-l mai ia si anul viitor ....?????
- sa ia toata raspunderea pe el , an de an , ca echipa iar a luat muie , dar nu ei sant vinovati ci ...managerul :lol: :lol: :lol: :lol:

"doar vointa lui Zsolt de a reprezenta tara"... :lol: :lol: :lol: :lol: ma cac pe mine de ras cand aud din astea :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , tu chiar ne crezi prosti rau :o :o :o :o :o , pe Benzar il doare drept in cur de tara asta si de rezultatele obtinute acolo de Romania ;) ;) ;) ;) el se "reprezinta" doar pe el , il intereseaza doar rezultatele lui la INDIVIDUAL , si daca ar putea merge singur sa fii sigur ca ar face-o , ghinionul lui este ca nu poate si atunci trebuie sa mai duca inca patru cu el ;) ;) ;) ;) ;)

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 21 Sep 2013, 23:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Vad ca-ti lipseste felinaru,stai linistit ca o sa-ti dau la Varsolt! :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Selectie Lotul National
MesajScris: 22 Sep 2013, 04:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Ian 2010, 17:45
Mesaje: 403
Localitate: Drobeta Turnu Severin
da ma , ai dreptate . mi-am cumparat locul , deci trebuia sa fiu spita a cincea , iti readuc aminte , 2009 Olanda , cea mai buna clasare din lot , 2010 Spania , cea mai buna clasare din lot, 2011 Italia , al doilea .
Cehia 2012 , ai spus ca daca nu concurez , nu aduc sponsori , asa cum spui si acum , si am dus echipa asigurindu-le treisferturi din cheltuieli. Continui sa faci comentarii din rea vointa nu din necunoastere , chiar daca ai fost pe la mondiale , ... doar privind :shock: .
Ai rostit un cuvint "colector" , care probabil iti este foarte comun tie , prin natura activitatii tale , dar despre abilitati de negociere , convingere ai auzit ?, sponsorii pe care i-am adus eu pe linga lot ne-au dat bani pentru ca sunt eu frumos ? , nu , pentru ca i-am convins in baza unui proiect cine suntem , ce vrem sa facem si ca dorim sa ne reprezentam tara cu succes printre celelalte natiuni.
Cit despre Zsolt , e un tip deosebit , cu caracter si pescar foarte , foarte bun , pe care il respect , asa cum v-am respectat pe toti .
Despre participare , daca doream si puteam , participam si anul asta .
In rest numai circote iti doresc !!!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 171 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.027s | 10 Queries | GZIP : Off ]