Pescuit Stationar

Acum este 01 Mai 2024, 06:31

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 166 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 11 Mai 2014, 16:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 17:20
Mesaje: 258
Localitate: Cluj-Napoca
Benzar
Feleki
Boti
Doru + cmmc
Felicitari !!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 11 Mai 2014, 16:57 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 22:10
Mesaje: 713
Localitate: cluj
Bravo Boti si Doru!!
Felicitari localnicilor!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 11 Mai 2014, 17:24 
Neconectat

Membru din: 25 Iun 2010, 07:44
Mesaje: 1039
Localitate: Medias
Bravo Energo! Bravo pelicanii!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 11 Mai 2014, 18:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2010, 17:46
Mesaje: 786
Localitate: Baia Mare
Felicitari Boti si Doru!!!Felicitari podiumului!

_________________
TODAY NO FISH!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 11 Mai 2014, 19:38 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:24
Mesaje: 993
Localitate: oradea
bravo benzar si feleki
bravo boti si doru
gest frumos din partea lui benzar a decalat premiile!!!!!!
deci rubesiana a mers la feleki scaunul la boti si agnes la doru!!
felicitari inca odata tuturor concurentilor
imi pare rau ca nu am ajuns la concurs dar sper sa ne vedem anul acesta la sanpaul ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 12 Mai 2014, 08:14 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Feliciari Energofish Romania pentru premii si organizare !!!!!!!!!!! Frumos concurs !

FELICITARI Zsolt pentru tot ce faci pentru pescuitul din Romania si pentru pescari !!!!!!!!!!!!


Fişiere ataşate:
Clasament final !Benzar Mix 2014.doc [134 KiB]
Descărcat de 749 ori
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 12 Mai 2014, 08:33 
Locatie super ,organizare buna ,pesti foarte multi dar fitzosi ;) ...Felicitari Szolt si pentru locul obtinut ,dar si pentru locatia care ai descoperit-o !! Veronica felicitari pt organizare si sper ca ai reusit sa cari toate sepcile care au ramas :lol: :lol:


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 12 Mai 2014, 09:19 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Fii sigur ca am reusit ! Astept sa iti ramana si tie cateva si sa mi le trimiti pt Cupa Energojunior din 31.05.2014 ! ;) ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 12 Mai 2014, 09:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Un concurs spectaculos unde cei care au fost mai bine pregatiti au castigat! Felicitari podiumului si va rog sa imi acceptati scuzele ca nu am ramas la premiere dar oboseala si dorul de fetita mea m-au facut sa plec mai repede.

Din punctul meu de vedere este de departe cea mai tare pista de stationar pentru platica. Nu e cea mai tehnica dar e cea mai bogata in peste. Eu am ratat o clasare mai buna la doar cativa pesti. Se vede ca m-am ramolit. Nu mai am viteza si precizia pe care o aveam alta data. In plus am facut greseala copilareasca sa imi tai unghiile scurt inainte de concurs si asta mi-a adus numai belele (degete infectate) fara a putea dezgata repede platicile din carlig.

Daca e sa se tina finala acolo atunci cred ca va fi doar o singura mare problema, cantitatea de nada admisa. Acum pentru 5 ore deabia mi-a ajuns un bac de 40 de litri si asta a fost cam la fiecare concurent care a facut locuri bune. Cred ca pentru 4 ore ar trebui modificata regula cantitatii permise de la 20 la macar 25 (daca nu 30). Nu zic 40L dar 20 nu ajunge pentru 4 ore...

Inca o data felicitari Zsolt, Levi, Boti si Doru!!!

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2014
MesajScris: 12 Mai 2014, 11:50 
nutzu_z scrie:
Un concurs spectaculos unde cei care au fost mai bine pregatiti au castigat! Felicitari podiumului si va rog sa imi acceptati scuzele ca nu am ramas la premiere dar oboseala si dorul de fetita mea m-au facut sa plec mai repede.

Din punctul meu de vedere este de departe cea mai tare pista de stationar pentru platica. Nu e cea mai tehnica dar e cea mai bogata in peste. Eu am ratat o clasare mai buna la doar cativa pesti. Se vede ca m-am ramolit. Nu mai am viteza si precizia pe care o aveam alta data. In plus am facut greseala copilareasca sa imi tai unghiile scurt inainte de concurs si asta mi-a adus numai belele (degete infectate) fara a putea dezgata repede platicile din carlig.

Daca e sa se tina finala acolo atunci cred ca va fi doar o singura mare problema, cantitatea de nada admisa. Acum pentru 5 ore deabia mi-a ajuns un bac de 40 de litri si asta a fost cam la fiecare concurent care a facut locuri bune. Cred ca pentru 4 ore ar trebui modificata regula cantitatii permise de la 20 la macar 25 (daca nu 30). Nu zic 40L dar 20 nu ajunge pentru 4 ore...

Inca o data felicitari Zsolt, Levi, Boti si Doru!!!


In legatura cu, cantitatea de nada te contrazic ...intrau bine si daca aruncam un bulgar la 3-4 platici prinse ...dar daca cel din dreapta si stanga fortzau atunci trebuia sa dai si tu mai mult .Daca cantitatea este fixata nu o sa mai fie problema ..


Sus
  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 166 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.047s | 14 Queries | GZIP : Off ]