Pescuit Stationar

Acum este 20 Apr 2024, 08:34

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 91  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 27 Iul 2010, 19:16 
Neconectat

Membru din: 26 Iul 2010, 05:26
Mesaje: 84
adi suciu scrie:
Sinte-ti siguri ca pe balta 4 Doripesco aveti :
- taxa de participare 100 lei
- doua zile de concurs , adica doua manse plus o mansa de antrenament inclusa in banii astia
- pe linga toate astea premiile pe care le dati
??????????? :o :o :o :o :o :o :o :o :o
din taxa de participare nu va acoperiti nici plata pistei de concurs , suporta sponsorul Baracuda celelalte cheltuieli ??????????

ar fii bine sa va mai documentati odata sa nu aveti surprize ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) si sa nu induceti oamenii in eroare ;) ;) ;)


Taxa de balta (6.000 lei) este platita de FNPSR, la care se adauga premiile. Sponsorul nostru SC HIDROCONSTRUCTIA SA este destul de generos (100.000euro/an pentru Competitii si lucrari de investitii). Nu am interzis participarea lui alin tudose la concurs. Eram sigur ca nu va participa. Sunt sigur ca bunul simt nu i-a disparut.

PS Suta de lei este simbolica si se va regasi pe malul baltii sub forma de apa, sucuri etc. O sa aveti ocazia sa observati cum se organizeaza un concurs si care este respectul aratat pescarilor sportivi. Ne intereseaza sportivii talentati, nu neaparat bogati. Asta ne deosebeste de AGVPSR.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 27 Iul 2010, 19:25 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Uszkay Istvan scrie:
Concursul este "OPEN" din toate punctele de vedere. Din pacate, datorita relatiilor nu tocmai "ortodoxe" intre presedintele FNPSR si Alin Tudose, e clar ca Alin este un fel de ... "persona non grata" acolo si cu parere de rau spun ca nu va fi primit in concurs.
Eu personal ma consider impacat cu tine Aline, dar cu presedintele ... eventual numai daca te impaci tu!
Eu chiar i-am spus la Finala "B" ca ai vrea sa vii si tu si mi-a spus raspicat sa-ti transmit ca primeste pe oricine in afara de tine. Am vrut sa stii asta de la bun inceput si m-am bagat eu mijlocitor intre voi, dar se pare ca nu am avut succes!
I'm sorry!


Inseamna ca Uszkay Istvan minte :!: Iata dovada :!:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hotariti-va :!:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 27 Iul 2010, 19:44 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
popescu stefan scrie:
adi suciu scrie:
Sinte-ti siguri ca pe balta 4 Doripesco aveti :
- taxa de participare 100 lei
- doua zile de concurs , adica doua manse plus o mansa de antrenament inclusa in banii astia
- pe linga toate astea premiile pe care le dati
??????????? :o :o :o :o :o :o :o :o :o
din taxa de participare nu va acoperiti nici plata pistei de concurs , suporta sponsorul Baracuda celelalte cheltuieli ??????????

ar fii bine sa va mai documentati odata sa nu aveti surprize ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) si sa nu induceti oamenii in eroare ;) ;) ;)


Taxa de balta (6.000 lei) este platita de FNPSR, la care se adauga premiile. Sponsorul nostru SC HIDROCONSTRUCTIA SA este destul de generos (100.000euro/an pentru Competitii si lucrari de investitii). Nu am interzis participarea lui alin tudose la concurs. Eram sigur ca nu va participa. Sunt sigur ca bunul simt nu i-a disparut.

PS Suta de lei este simbolica si se va regasi pe malul baltii sub forma de apa, sucuri etc. O sa aveti ocazia sa observati cum se organizeaza un concurs si care este respectul aratat pescarilor sportivi. Ne intereseaza sportivii talentati, nu neaparat bogati. Asta ne deosebeste de AGVPSR.


Sa stii ca sunt multe concursuri care au fost organizate impecabil, la noi in tara :!:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 27 Iul 2010, 20:14 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Relax , lume... Sper sa aveti un concurs pe cinste si o organizare impecabila. Este adevarat ca am postat usor tendentios si am ramas in expectativa si eu... :mrgreen: Spor la treaba. ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA F.N.P.S.R BARACUDA LA STATIONARI
MesajScris: 27 Iul 2010, 20:15 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Andrei Ghioghiu scrie:
diaconitapetru scrie:
pe acumularea 4


In acest caz,

Lupei Nelutu -Trabucco Team Romania
Bodocan Tudor -Trabucco Team Romania
Ghioghiu Andrei -Trabucco Team Romania


Aveti tricouri cu poza mea razand??? Ca beau si eu o sampanie din premiile alea... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 27 Iul 2010, 20:37 
Neconectat

Membru din: 10 Feb 2010, 20:01
Mesaje: 65
Daca e open, open sa fie! Tepusa Dorel Potaissa Team Turda prezent
Dar in compensatie cu "exmatricularea" lui Tudose sau a altor membrii AJVPS sa avem optiunea de a "exmatricula" direct proportional membrii FNPSR. Va doresc succes!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 27 Iul 2010, 22:22 
Neconectat

Membru din: 26 Oct 2009, 07:08
Mesaje: 985
Localitate: Lupeni- Hunedoara
Inseamna ca Uszkay Istvan minte :!: Iata dovada :!:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hotariti-va :!:

Nu mint Micutule. Probabil presedintele a spus ceea ce a spus la suparare si trebuie sa-l intelegem si pe el.
Alin insusi zice bine ca nu-si inchipuie castigand acest concurs si pe Dl. Presedinte al FNPSR oferindu-i marele premiu. Asta e. Intre Dumnealor exista un grad ridicat de incompatibilitate, foarte greu de gestionat de ambele parti, daca nu cumva imposibil.
Noi mergem inainte si ... fie ca Bunul Dumnezeu sa ne lumineze mintile si sa facem tot ce putem mai bine pentru pescuitul competitional de performanta!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 28 Iul 2010, 05:05 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
popescu stefan scrie:
adi suciu scrie:
Sinte-ti siguri ca pe balta 4 Doripesco aveti :
- taxa de participare 100 lei
- doua zile de concurs , adica doua manse plus o mansa de antrenament inclusa in banii astia
- pe linga toate astea premiile pe care le dati
??????????? :o :o :o :o :o :o :o :o :o
din taxa de participare nu va acoperiti nici plata pistei de concurs , suporta sponsorul Baracuda celelalte cheltuieli ??????????

ar fii bine sa va mai documentati odata sa nu aveti surprize ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) si sa nu induceti oamenii in eroare ;) ;) ;)


Taxa de balta (6.000 lei) este platita de FNPSR, la care se adauga premiile. Sponsorul nostru SC HIDROCONSTRUCTIA SA este destul de generos (100.000euro/an pentru Competitii si lucrari de investitii). Nu am interzis participarea lui alin tudose la concurs. Eram sigur ca nu va participa. Sunt sigur ca bunul simt nu i-a disparut.



PS Suta de lei este simbolica si se va regasi pe malul baltii sub forma de apa, sucuri etc. O sa aveti ocazia sa observati cum se organizeaza un concurs si care este respectul aratat pescarilor sportivi. Ne intereseaza sportivii talentati, nu neaparat bogati. Asta ne deosebeste de AGVPSR.


Inseamna ca minte el :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oricum ne vom distra acolo :!: E fain acolo :!:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 28 Iul 2010, 05:54 
Neconectat

Membru din: 26 Iul 2010, 05:26
Mesaje: 84
Care este adevarul? Ca sa fie exclus, alin tudose trebuia sa se inscrie. Nu poti sa elimini pe cineva care nu s-a inscris. Sa incerce. Eu cred ca nu se va inscrie. :D :D :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 28 Iul 2010, 05:55 
Neconectat

Membru din: 24 Ian 2010, 06:17
Mesaje: 340
1.Poiana Doru
2.Paul Ispas
3.Borbat Laszlo
5.Szasz Andras
6 Manciu Dragos ,
7.Lungu Cristi
8. Bilan Doru
9. Imre Attila
10.Gabor Lorand
11.Lupei Nelutu -Trabucco Team Romania
12.Bodocan Tudor -Trabucco Team Romania
13.Ghioghiu Andrei -Trabucco Team Romania
14Tepusa Dorel Potaissa Team Turda
15.-45.finalisti A ai FNPSR
46.Romica Barsan


Ultima oară modificat de diaconitapetru pe 28 Iul 2010, 06:24, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 91  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.155s | 13 Queries | GZIP : Off ]