Pescuit Stationar

Acum este 01 Mai 2024, 08:56

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 91  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Dec 2010, 19:14 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Ta-na-na-na...
S-a depus plangerea... :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Dec 2010, 21:48 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
alintudose scrie:
Ta-na-na-na...
S-a depus plangerea... :mrgreen:



Intradevar acum o saptamana s-a depus plingerea penala la Parchetul de pe linga Judecatoria Alba iulia. Pe masura ce avem informatii din desfasurarea actiunii va vom tine la curent.
"premiantii" ne-am constituit parti civile in proces pentru recuperarea premiilor , a cheltuielilor ocazionate cu participarea la concurs si a taxei de participare ;) ;) ;) ;)
Multumim d-nului Av. Poiana pentru sprijinul acordat ;) ;) ;)

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 02 Dec 2010, 11:35 
Neconectat

Membru din: 13 Noi 2010, 07:28
Mesaje: 14
Bravo :!:
Bine ca s-a depus plangera penala impotriva marelui El viceprezidente del competitional cu fata de dos de perna Petru Diaconita care face pe niznaiul :mrgreen: dar care nu vrea sa zica la care pastele cailor se vor da banii la castigatori ,diurnele si banii de transport .
Am vazut ca pe site-ul lui , El Prezidente del PP transpirat inca scrie chiar daca si acolo are probleme cu banii oamenilor care s-au evaporat.
Daca o sa castigati voi o sa-l dam si noi in judecata sa ne dea banii de transport si diurna.
Zi rapanule la oameni macar in al 13 lea ceas daca ai avut vreo data de gand sa dai vreun ban la cineva sau te-ai gandit ca sunt mai in siguranta in buzunarele tale?
Am vazut ca ti-ai mai infiintat si club de pescuit sa mai tragi banii si de acolo :arrow:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 02 Dec 2010, 13:06 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
bogdan.pescarul scrie:
Bravo :!:
Bine ca s-a depus plangera penala impotriva marelui El viceprezidente del competitional cu fata de dos de perna Petru Diaconita care face pe niznaiul :mrgreen: dar care nu vrea sa zica la care pastele cailor se vor da banii la castigatori ,diurnele si banii de transport .
Am vazut ca pe site-ul lui , El Prezidente del PP transpirat inca scrie chiar daca si acolo are probleme cu banii oamenilor care s-au evaporat.
Daca o sa castigati voi o sa-l dam si noi in judecata sa ne dea banii de transport si diurna.
Zi rapanule la oameni macar in al 13 lea ceas daca ai avut vreo data de gand sa dai vreun ban la cineva sau te-ai gandit ca sunt mai in siguranta in buzunarele tale?
Am vazut ca ti-ai mai infiintat si club de pescuit sa mai tragi banii si de acolo :arrow:



Diaconita nu prea are multe de spus in FNPSR , asa ca nu-l mai intreba pe el ci pe Popescu ....el e capul rautatilor acolo. ;) ;)

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 02 Dec 2010, 14:49 
Neconectat

Membru din: 13 Noi 2010, 07:28
Mesaje: 14
bogdan.pescarul scrie:
adi suciu scrie:


Diaconita nu prea are multe de spus in FNPSR , asa ca nu-l mai intreba pe el ci pe Popescu ....el e capul rautatilor acolo. ;) ;)

Pe siteul FNPSR numai Diaconita scrie :!:
Eu nu tin partea nimanui dar nu prea sunt ferm convins de acest lucru :ugeek:
Diaconita e seful competitionalului,el a anuntat concursul si premiile deci concluzia clara e ca el a papat cel mai sigur banii .
Nu va luati dupa aparente,are el fata de ..... dar dupa cate se pare el e vinovat de tot,chiar si pe forumul lui tot despre ceva banuti evaporati era vorba dar acolo a rezolvat problema,a sters tot topicul pt a nu vedea nimeni ce face.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 02 Dec 2010, 17:08 
Neconectat

Membru din: 13 Sep 2010, 19:05
Mesaje: 14
Adevarul e ca unu de tipul celor ca Diaconita sau ceilalti tepari , aici unde sunt eu ar fi disparut instantaneu din peisajul pescuitului sportiv ! Nu mai vindea Diaconita rime nici in cinci mii de ani ! Sunt curios ce o sa se intimple in final . Am citit si eu pe PP , site-ul lui Diaconita si se pare ca e o gasca intreaga si acolo la Iasi parca , ce tepuiesc la greu cotizantii ! Ce sa faci , unde sunt fraieri care sa ii plateasca apar si personaje de astea .Cu scuzele de rigoare !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 02 Dec 2010, 18:52 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
V-am mai spus si va repet : lui Diaconita i-am interzis sa mai scrie aici si va rog si pe voi sa-l lasati in pace !!!!!!!! Credeti-ma ca nu sint atit de prost incit sa nu-mi dau seama cu cine am de-a face in toata aceasta poveste . DIACONITA NU ARE ACCES LA PUNGA !!!!!!!!!!!!!! ...e mult prea mic in FNPSR ca sa poata sa ia decizii financiare . POPESCU gestioneaza TOATE fondurile banesti , pe care din pacate acum NU LE ARE !!!!!!!!! POPESCU E TAPARU SEF !!!!!
Daca aveti ceva personal cu Diaconita rafuiti-va in alta parte , ALTFEL VA STERG POSTARILE !!!!!!!!!!!!!

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 03 Dec 2010, 10:58 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Din auzite , Hidroconstructia i-a platit lui Popescu ceva banuti , pe SRL , pentru "consultanta , prestari servicii ..."... :lol: :lol: :lol: :lol: Poate va plateste de acolo... :lol: :lol: :lol: :lol: Sau poate ramane datoria pe caiet... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sa nu va schimbati conturile , sa nu greseasca omul viramentele... :mrgreen: :evil: :evil: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 03 Dec 2010, 14:16 
Neconectat

Membru din: 11 Mai 2010, 09:51
Mesaje: 107
tudose nu ii mai injecta ca si asa sunt ei destul de dezamagiti de ceea ce au patit.
eu nu stiu cum aveti tupeul sa cereti in aceasta perioada bani de la fanel.pai asta cred ca doarme pe scarile ministerului ca doar se pregateste un alt ordin de pescuit.si il cam sare schema.ii da in judecata pe altii, voi pe el si uite asa .fiecare cu ce il doare. :lol: :lol: :lol: :lol:

apropo sa imi fac un cont ca poate greseste fanel si ii baga la mine.nu se stie.dar eu promit ca dau banii.
si daca hidroconstructia a bagat banii nu e obligatoriu sa si plece catre oameni ci mai degraba obligatoriu ii va tine fanel ca la cate procese are doar nu va suporta buzunarul lui.oare cand va disparea bocul asta al pescarilor?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 03 Dec 2010, 14:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Eu ce sa zic. Multumesc lui Adi pentru faptul ca este legatura mea de acolo, eu fiind departe, si multumesc d-lui Poiana pt tot ceea ce face pt noi. Oricum, indiferent de cate ordine de pescuit se vor da si cate federatii va face Popescu in Romania, este un personaj care face mult rau pescuitului romanesc. PACAT CA PUBLICATIILE SI TV DE PROFIL NU AU FACUT PUBLIC ACEST EVENIMENT!!!

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Ultima oară modificat de nutzu_z pe 04 Dec 2010, 10:57, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 91  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.027s | 13 Queries | GZIP : Off ]