Pescuit Stationar

Acum este 12 Mai 2024, 05:54

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 91  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 13 Noi 2010, 12:40 
Neconectat

Membru din: 24 Ian 2010, 06:17
Mesaje: 340
bogdan.pescarul scrie:
Ce se mai aude a mai dat jegul de Diaconita seful competitionalului banii la castigatori ca noua din FNPSR ne-a da .UE. :?:
Eu nu stiu cum dracu au putut pune un nimeni ca Diaconita pe compitentional,cu fatza de cal care o are mai bine il puneau vicepresedinte la stana FNPSR ca acolo poate reusea sa mulga oile.Omul sa crezut la stana si a aduso si pe frumusetea de nevastasa sa-l ajute la muls banii castigatorilor iar acum .UISTUL incearca sa se scoata ca nu e vinovat el.
Poate dai banii si celor care i-ai tepuit la concursul de crap sau ai rezolvat cu aia?
Daca s-ar strange toti cei tepuiti de tine si ti-ar trage o mama de bataie ai tine minte si te-ai lasa de muls la banii castigatorilor si altii :mrgreen:

bogdane eu nu-mi permit sa jignesc pe nimeni,.....dar eu din acesta patanie am de recuperat banii cu care am platit,deplasarea si serviciul la o parte din arbitri,diurna,cupe,medalii(la 2 concursuri) in total 50 mil ..cu ce am tepuit eu?cand suma stransa la acest concurs a fost de 28 de milioane
PS eu zic sa ta mai gandesti cand jignesti un om fara sa-l cunosti.....fiindca s-ar puta sa gandeasca in locul tau cand ...treci strada


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 13 Noi 2010, 13:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
pana in acest moment nu am vrut sa intervin dar acum trebuie sa o fac deoarece a fost atacat un coleg de al meu de ekipa...

IN LOCUL VOSTRU CEI IMPLICATI ACOLO NU AS MAI AVEA TUPEUL NIMI MACAR SA SCOT CAPUL IN ORAS DAR MAI MITE SA RASPUND CONTRAR LA UNELE ACUZATII DE AICI....NICI NU STITI CE VA ASTEAPTA PE TOTI ATENTIE PE TOTI CE-I IMPLICATI IN ACEST JOC MURDAR SI MIZER.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 13 Noi 2010, 15:19 
Neconectat

Membru din: 16 Dec 2009, 11:13
Mesaje: 410
adi petrisor scrie:
pana in acest moment nu am vrut sa intervin dar acum trebuie sa o fac deoarece a fost atacat un coleg de al meu de ekipa....


:lol: :lol: :lol: Asta e alt Bogdan, nu colegul tau de ekipa :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 13 Noi 2010, 15:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 13 Noi 2010, 21:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
silk scrie:
adi petrisor scrie:
pana in acest moment nu am vrut sa intervin dar acum trebuie sa o fac deoarece a fost atacat un coleg de al meu de ekipa....


:lol: :lol: :lol: Asta e alt Bogdan, nu colegul tau de ekipa :lol: :lol: :lol:



sa mor eu daca mi-am dat seama..am comiso ce so mai lalaim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 13 Noi 2010, 21:31 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Bogdan.pescar putina deceta in limbaj, totusi.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 14 Noi 2010, 08:35 
Neconectat

Membru din: 13 Noi 2010, 07:28
Mesaje: 14
D-le Gheorghiu scuzati limbajul dar cu un asemenea specimene nu se poate vorbi altfel.
diaconitapetru scrie:
bogdane eu nu-mi permit sa jignesc pe nimeni,.....dar eu din acesta patanie am de recuperat banii cu care am platit,deplasarea si serviciul la o parte din arbitri,diurna,cupe,medalii(la 2 concursuri) in total 50 mil ..cu ce am tepuit eu?cand suma stransa la acest concurs a fost de 28 de milioane
PS eu zic sa ta mai gandesti cand jignesti un om fara sa-l cunosti.....fiindca s-ar puta sa gandeasca in locul tau cand ...treci strada


D-le Diaconita chiar nu ai pic de rusine sa vii cu vrajeli de astea pe aici nu tu ai anuntat concursul,regulile , etc...,etc...
De unde ai luat 50 mil ?
Anunta si cand vei da banii la oameni ca tu e clar ca ai vei lua daca nu chiar i-ai luat inzecit.

Ia uitati-va si voi ce scrie Nea Petre pe privat:

diaconitapetru scrie:
as putea sa te dau in judecata pentru calomie....nu o fac ...dar liniste psihica nu o sa ai...te asigur eu de vise" placute"..ai 40 de zile la dispozitie sa te mai gandesti la ce ai scris.....timp in care ne vedem in visele tale...sa mai discutam :D


iao mai usor cu datul in judecata poate o sa ne unim toti cu baietii de pe aici sa va dam in judecata pt inselaciune
:D :D :D :D :D :D :D :D :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 14 Noi 2010, 17:06 
Neconectat

Membru din: 08 Noi 2010, 19:11
Mesaje: 2
alintudose scrie:
Cred ca ar trebui sa va prezentati toti , ca la clubul alcoolicilor anonimi...
"Buna , sunt Pista BV si am fost tepuit!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Chiar club nu-i cazul sa infiintati inca , eventual dupa editia II ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Razi cumva de noi? NU Uita ca am cistigat in fata unor PESCARI nu alcoolici. OK cei care au pierdut se bucura de ce am patit,nu-i nimic oricum suntem invingatori. Ganditi-va ca poate erati voi in locul nostru si ....SUNTETI CU PLUTA!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 14 Noi 2010, 19:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2010, 19:58
Mesaje: 965
Localitate: Oradea
PISTA BV scrie:
alintudose scrie:
Cred ca ar trebui sa va prezentati toti , ca la clubul alcoolicilor anonimi...
"Buna , sunt Pista BV si am fost tepuit!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Chiar club nu-i cazul sa infiintati inca , eventual dupa editia II ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Razi cumva de noi? NU Uita ca am cistigat in fata unor PESCARI nu alcoolici. OK cei care au pierdut se bucura de ce am patit,nu-i nimic oricum suntem invingatori. Ganditi-va ca poate erati voi in locul nostru si ....SUNTETI CU PLUTA!

:lol: :lol: :lol:
Pista , cred ca nu ai inteles gluma lui Alin Tudose !
El nu ride de voi si faza cu alcoolicii este doar un exemplu
:lol: :lol: :lol:
ps.
in orice caz , e dureros si RUSINOS ! ce s-a intimplat la ''Cupa Baracuda 2010'' :!: :twisted:

_________________
Pescuitul inainte de toate !
Cine nu respecta natura , nu se respecta pe Sine !

http://www.pescarulbihorean.ro/
https://www.facebook.com/pescarul.bihorean?fref=ts


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 15 Noi 2010, 08:31 
Neconectat

Membru din: 13 Noi 2010, 07:28
Mesaje: 14
Petre ti-ai inghitit limba sau ti s-au blocat mainile pe tastatura cand trebuie sa raspunzi cand vei da banii la oameni(si la castigatori si diurna si banii de transport la concurentii FNPSR)?
Daca tot sustii ca nu esti tu vinovat (desi tu ai anuntat concursurile,le-ai organizat,esti seful pe competitional) daca ai vazut ca i-ai tepuit intai pe cei de la Crap cum de te-ai gandit sa mai tepuiesti si la stationar?
Aia 50 mil care zici ca i-ai dat tu la arbitri de unde i-ai luat ca nu pari sa fii asa bogat sa arunci tu atatia bani la gunoi
Ai incercat tot felul de vrajeli ca nu esti tu vinovat,ba ca e vinovat si nea Pityu care e un om demn dar minciuna are picioare scurte. :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 91  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.043s | 13 Queries | GZIP : Off ]