Pescuit Stationar

Acum este 18 Apr 2024, 23:29

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 28 Mar 2011, 09:57 
Neconectat

Membru din: 24 Ian 2010, 06:17
Mesaje: 340
cu scuzele de rigoare(vorbesc in nume propiu) http://www.fnpsr.ro/index.php?option=co ... &Itemid=61


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 28 Mar 2011, 14:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
...sigur se dau banii atunci???? Ca daca imi iau bilet de avion si vin degeaba vin la tine sa imi platesti drumu'!

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 28 Mar 2011, 18:41 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
greere scrie:
de popescu stefan pe Martie 26th, 2011, 7:17 am

Structurile exista, dar nici o competitie oficiala nu se va mai desfasura in Romania decat dupa legitimarea sportivilor si adoptarea regulamentelor federale. FRPS va convoca oficial toate structurile existente in vederea clarificarilor de legalitate privind sistemul competitional din Romania. In caz ca invitatia va fi declinata FRPS are toate parghiile legale de a impune respectarea regulamentelor propri la nivel national. :shock: :shock: scris de fanel in persoana :lol: :lol:


Inseamna ca noi vom pescui la cele neoficiale dar singurele recunoscute pe plan extern , iar el la cele oficiale gen Baracuda... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 28 Mar 2011, 18:42 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
nutzu_z scrie:
...sigur se dau banii atunci???? Ca daca imi iau bilet de avion si vin degeaba vin la tine sa imi platesti drumu'!

De data asta cred ca sigur , ca i-au strans procurorii de oua... :lol: :lol: :lol: :lol: N-ai cui trimite o procura? ;) Preventiv... :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 28 Mar 2011, 18:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Rezolvam...

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 28 Mar 2011, 19:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
alintudose scrie:
greere scrie:
de popescu stefan pe Martie 26th, 2011, 7:17 am

Structurile exista, dar nici o competitie oficiala nu se va mai desfasura in Romania decat dupa legitimarea sportivilor si adoptarea regulamentelor federale. FRPS va convoca oficial toate structurile existente in vederea clarificarilor de legalitate privind sistemul competitional din Romania. In caz ca invitatia va fi declinata FRPS are toate parghiile legale de a impune respectarea regulamentelor propri la nivel national. :shock: :shock: scris de fanel in persoana :lol: :lol:


Inseamna ca noi vom pescui la cele neoficiale dar singurele recunoscute pe plan extern , iar el la cele oficiale gen Baracuda... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hai sa lamurim ceva ca sa te recunoasca ministerul sporturilor trebuie sa vina delegatie care sa fie prezent la finalele nationale si etapele de calificare 3 ani la rand! Daca comisia da acordul atunci poate ca sunt sanse sa fie recunoscut ca federatie si pescuitul ca sport!Pana acum si am informatii bune nimeni n-a solicitat treaba asta!Si inca o chestie mai sunt si alti care vrea federatie si cred ca si reusesc dar nu sub numele FNPSR!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 29 Mar 2011, 06:06 
Neconectat

Membru din: 26 Iul 2010, 05:26
Mesaje: 84
http://www.frpsc.ro
Federatia sportiva exista si este infiintata in conditiile legii. http://frpsc.ro/2011/03/01/avizarea-frps/
http://www.rapitori.info/forum/download ... &mode=view
PS zsolt,
Iti trebuie 3 ani ca ministerul sa recunoasca o ramura de sport. Pescuitul sportiv este recunoscut ca sport demult. Nu s-a gasit insa nimeni pana acum sa se ocupe de infiintarea federatiei.
alin tudose ar putea da o confirmare in acest sens, intrucat firma care disparuse temporar a fost doar pentru a se inscriptiona federatia sportiva. Nimic mai mult.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 29 Mar 2011, 08:33 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Pai mai bine luati un panou cu LED , la cat de des se schimba numele , se amortizeaza repede... nu stiu cu naravul cum rezolvati...
Nu inteleg , asta referitor la partea "morala" , cum de ai aparut pe aici. Asa ca te rog sa te gandesti la aspectul asta profund , si sa procederi ca atare. ;) Asta ca sa fim scutiti de a proceda noi ca atare... :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 29 Mar 2011, 08:38 
Neconectat

Membru din: 26 Iul 2010, 05:26
Mesaje: 84
Vorbeste in numele tau. Lasa-i pe altii.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 29 Mar 2011, 08:40 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
alintudose scrie:
Pai mai bine luati un panou cu LED , la cat de des se schimba numele , se amortizeaza repede... nu stiu cu naravul cum rezolvati...
Nu inteleg , asta referitor la partea "morala" , cum de ai aparut pe aici. Asa ca te rog sa te gandesti la aspectul asta profund , si sa procederi ca atare. ;) :mrgreen:

Asta ca sa fiu scutit de a proceda eu ca atare... Acum am corectat. :lol:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.063s | 14 Queries | GZIP : Off ]