Pescuit Stationar

Acum este 15 Mai 2024, 08:49

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 91  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 17:50 
Neconectat

Membru din: 24 Ian 2010, 06:17
Mesaje: 340
Andrei Ghioghiu scrie:
popescu stefan scrie:
adi suciu scrie:
S-a promis ca premiile se vor vira pina cel tirziu joi - vineri
Ziua de joi a trecut si banii inca nu au aparut .
Mai asteptam pana maine la amiaza , conform promisiunii facute , dupa care incepind de saptamana viitoare vom demara procedurile unui proces de inselatorie impotriva d-nului Popescu , cu sprijinul promis al d-nului Av. Poiana.



Serios? Atunci o sa va trimit o invitatie scrisa la fiecare castigator sa va prezentati la sediul FNPSR sa va ridicati premiile, sa semnati de primire si sa platiti impozitul catre stat. Corect? Stiu ca lucrezi la Garda finaciara si cunosti (cred) Codul fiscal.


Tipic Popescu Stefan.
A terminat prima data cu pescarii de rapitori('pe care i-a trimis in Laponia' :lol: ), apoi cu crapistii(' pe campionii de anu trecut i-a trimis la mondiale' :lol: ), acum a terminat cu stationarul.................Asta e seriozitate? Si acum te aud in spatele meu la concurs cu sotii Malutan si domnul Poiana" Trebuie sa va alaturati federatiei daca vreti ceva serios.............bla, bla "
De-aia zice lumea ca e mai bine cu Selaru ;) decat cu...... Sunt curios acum ce mai au de spus Pytiu si Petru....tot sa ne alaturam.....cunoscandu-i ca oameni seriosi

Andrei eu am incerca sa fac tot ceea ce tinea de mine,adica arbitraj ,amenajarea standurilor......personal am vazut si contractul de sponsorizare si nu cred ca nu se vor plati premiile fiindca ar insemna sfarsitul federatiei...daca nu ...vom fi purtati in procese si nu cred ca e convenabil pentru mine si Pytiu


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 18:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 18:15
Mesaje: 442
nea stefane .....esti maxim :lol: :lol: :lol: :lol: e primul concurs din amarata asta de tarisoara unde se dau premiile in cont sau trebuie sa vina omu cotizant, la dracu cu carti sa-si ridice premiul......nu remarci ca esti ridicol...huuuuuuo!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 18:09 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:24
Mesaje: 993
Localitate: oradea
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
beton federatia asta!!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 18:38 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
diaconitapetru scrie:
Andrei Ghioghiu scrie:
popescu stefan scrie:


Serios? Atunci o sa va trimit o invitatie scrisa la fiecare castigator sa va prezentati la sediul FNPSR sa va ridicati premiile, sa semnati de primire si sa platiti impozitul catre stat. Corect? Stiu ca lucrezi la Garda finaciara si cunosti (cred) Codul fiscal.


Tipic Popescu Stefan.
A terminat prima data cu pescarii de rapitori('pe care i-a trimis in Laponia' :lol: ), apoi cu crapistii(' pe campionii de anu trecut i-a trimis la mondiale' :lol: ), acum a terminat cu stationarul.................Asta e seriozitate? Si acum te aud in spatele meu la concurs cu sotii Malutan si domnul Poiana" Trebuie sa va alaturati federatiei daca vreti ceva serios.............bla, bla "
De-aia zice lumea ca e mai bine cu Selaru ;) decat cu...... Sunt curios acum ce mai au de spus Pytiu si Petru....tot sa ne alaturam.....cunoscandu-i ca oameni seriosi

Andrei eu am incerca sa fac tot ceea ce tinea de mine,adica arbitraj ,amenajarea standurilor......personal am vazut si contractul de sponsorizare si nu cred ca nu se vor plati premiile fiindca ar insemna sfarsitul federatiei...daca nu ...vom fi purtati in procese si nu cred ca e convenabil pentru mine si Pytiu


Voi doi va agitati, in sensul bun al cuvantului, altu... e problema. Eu zic ca va canalizati fortele unde nu merita si nu trebuie


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 19:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2010, 06:35
Mesaje: 150
Localitate: ARAD
gaz pe foc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 19:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2010, 06:35
Mesaje: 150
Localitate: ARAD
faina federatie ,cel putin sefu,e plecat cu pluta bine de tot


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 19:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 05:18
Mesaje: 1488
Localitate: rm valcea
adi macar ai luat CUPA?? :) :) :) :) :)
nea fane daca si cu asta o dai in bara la anu o sa ai aproape 2 cotizanti :))))):)))) tu cu nea fane :)):)))

_________________
cloncuri pentru SOMN !!! cei interesati apelati .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 20:16 
Neconectat

Membru din: 26 Oct 2009, 07:08
Mesaje: 985
Localitate: Lupeni- Hunedoara
Micutzu a scris :
Citat:
Voi doi va agitati, in sensul bun al cuvantului, altu... e problema. Eu zic ca va canalizati fortele unde nu merita si nu trebuie

Ai perfecta dreptate. Anul acesta e aproape de final, asa ca as vrea sa inchei anul alaturi de asociatia pe care am infiintat-o. De la anul ma voi reintoarce de unde am plecat.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 21:28 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 22:32
Mesaje: 239
Localitate: Timisoara
sa intelegem ca in cele din urma este mai bine cu raul (AGVPS) decit fara el, in premiera in tara primul concurs cu premiile ,,pe caiet'' :lol: :lol: rusine organizatorilor ! a-ti reusit sa ademeniti toata elita pescuitului stationar din tara si sa le dati o mare teapa :!: daca acesta a fost imceputul in materie de concursuri FNPSR sigur acum o sa fie si sfirsitul lor :!:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR
MesajScris: 01 Oct 2010, 21:48 
Neconectat

Membru din: 10 Feb 2010, 20:01
Mesaje: 65
Ce bine ma simt ca la premi sunt la egalitate cu Adi Suciu desi, investitia pt. acest concurs nu este aceasi.
...vorba unui clasic in viata: ,,ce gust are ,,?????????? :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 906 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 91  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.031s | 13 Queries | GZIP : Off ]